+34 96 386 41 15

PUV - Publicacions Universitat València

Distribució

DISTRIBUÏDORS
Publicacions de la Universitat de València
C/ Arts Gràfiques, 13, 46010 València
tel. 963 864 115
publicacions@uv.es
https://puv.uv.es
Distribució Estatal Distribució Internacional
València i Castelló
Gea Llibres
Polígon «L’Oliverar», c/ G, nau 6
46190 Riba!roja del Túria (València)
tel. 96 166 52 56-7
gea@delibros.es
Balears
Palma Distribucions
Dragonera, 17 - 07014 Palma de
Mallorca
tel. 97 128 94 21
info@palmadistribucions.com
República Mexicana
Corporación Bibliográfica S.A. de C.V. COBI
C/ 10 n. 207 col. Granja San Antonio
09700 México D.F.
tel 5255 5670 4328
cobi@corporacionbibliografica.com
Catalunya
Midac Llibres
C/ Raimon Casellas, 5!7
Polígon Sud-Oest - 08205 Sabadell (Barcelona)
tel. 93 746 41 10
pedidos@midacllibres.es
Andalusia Occidental i Extremadura
Centro Andaluz del Libro
Polígono «La Chaparrilla», parc. 34
41016 Sevilla
tel. 95 440 63 66
distribucion@centroandaluzdellibro.com
Argentina
Jorge Waldhuter
C/ 14 de julio, 58
1427 Buenos Aires
tel. 5411 6091 4786
libros@waldhuter.com.ar
Madrid, Castella-La Manxa i Castella-Lleó
Distriforma
Ctra. de Ocaña a Huerta de
Valdecarábanos, km 6,5
45312 Cabañas de Yepes (Toledo)
tel. 925 13 75 70
distriforma@distriforma.es
Andalusia Oriental
Distribuciones CAL Málaga S.L.
Bodegueros, 43 – Nave, 3
29006 Màlaga
tel. 952 251 004
calmalaga@calmalaga.es
Colòmbia
Siglo del Hombre Editores
Cra., 31 A N. 25 B 50
Bogotá, D.C.
tel. 571 337 77 00
siglodelhombre@siglodelhombre.com
Alacant, Albacete i Múrcia
Gaia Libros
C/ Sagitari, 7-9 - 03006 Alacant
tel. 96 511 05 16
gaia@xpress.es
Astúries
Asturarco
Polígono de Silvota
Peña Brava, 22
33192 Llanera (Astúries)
tel. 985 263 552
asturarco@arbesu.com

Aragó, Navarra, La Rioja, Soria i País Basc
Ícaro Distribuidora
Polígono «El Plano», c/ A, nave 39
50430 María de Huerva (Saragossa)
tel. 97 612 63 33
icaro@icaro.es

Galícia
Arnoia Distribución de Libros SA
Pol. Ind. A Reigosa, Parcela 19
36827 Ponte Caldeas (Pontevedra)
tel. 98 676 10 20
admon@arnoia.com